Kampa Neden Gelmelisiniz?

KAMPLARA NİÇİN GELMELİSİNİZ?

Matematik Kampı, öğrencilere harika bir akademik deneyim sunar. Öğrenciler kendi eğitimlerinin sorumluluğunu üstlenmelidir: Öğrencilerin, problemler üzerinde eğitimciler ile konuşması, gayretli çalışma yapması, kendi eğitimlerinin sorumluluğunu üstlenmeleri, Matematik Köyü için oldukça önemlidir.

Doğada gerçekleşen öğrenim de aynı derecede verimlidir. Matematik Kampında öğrenciler kendi akran grubuyla eğitim alır. Veliler olarak öğrencilerin karşılıklı saygı ve sevgi ortamında gelişmelerini gözlemleyin.

” Kazdağları Matematik Köyü, farkında olmadığınız kapıları açar. İlginç, yeni dünyalara bir bakış açısı kazandırır – Ödüllü Matematik yarışmaları, oyunlar, görsel etkinlikler, akıl oyunları, çevre temizliği, paylaşma, birlikte yaşama, hoş görü, anlayış, fedakarlık gibi konularda gelişim için matematik Kampı bir fırsattır.  Size gerçek dünyadaki zorluklarla karşılaştığınızda kendinizi görebileceğiniz bir güven ve ruh aşılar. Böyle bir ortamda bir hafta çok çabuk geçiyor, ancak Matematik Köyü çok daha uzun süre sizlere açık olacaktır. “

MEHMET KARAYİĞİT

Matematik Kampın da yeni misiniz? Özetle: 5. yılında olan Matematik Kampı, matematiği seven ve sevmeye aday gençler için 1 haftalık kapsamlı bir program. Öğrencilere, benzer fikirlere sahip akranlarıyla eğlenceli bir yaz kampı tecrübesi sunar.

Yaz ve kış aylarını kendi hedeflerini belirlemelerine ve gerçekleştirmelerine olanak tanıyan bir ortamda temel ve ileri matematiği keşfederek geçirmek isteyen öğrenciler Matematik ve Etkinlik Kamplarında bir araya geliyor.

Matematik ve Etkinlik Kampı, matematiği seven, sevmeyen, temeli olan, olmayan ancak yaz ve kış aylarını Matematik öğrenerek ve geliştirerek değerlendirmek isteyen ve heyecan duyan, ilkokul ortaokul ve lise ve mezun öğrenciler için tasarlanmıştır . Öğrenci ve veliler genellikle her yıl kamplara geri gelir.