Köyde Yaşam

Çok büyük bir alan içinde bulunan Otelimiz kamp hayatının merkezidir. Öğrenciler yaşıtları ile 2 kişilik veya 3 kişilik odalarda konaklar. Ailecek katılım için geniş aile odaları mevcuttur. Kamplara ebeveynler öğrencileri ile birlikte katılabilir ve aynı oda da konaklayabilir. Kamplara katılan ebeveynler tüm imkanlardan yararlanır ve etkinliklere katılabilir.

Matematik Kamplarına konaklamasız katılım mümkündür. Kendi evi olan veya başka yerde konaklayıp kamp imkanlarından yararlanabilirsiniz (eğitim, etkinlik ve yemek hizmetlerinden yararlanırsınız)

Odalarda standart olarak, Klima, Mini buzdolabı, TV, Oda temizliği, banyo da sabun şampuan vb. temizlik ürünleri ile ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Sabah 7’de doğa yürüyüşü için kalkılır .

Matematik Kampında Sabah. öğle ve akşam yemekleri restoran bölümünde açık büfe olarak servis edilir. Vejetaryen, vegan seçenekler mevcuttur! 

Köyde, öğrenciler ve veliler wifi internet ve spor tesisleri dahil olmak üzere otelin tüm sosyal olanaklarına ve tesislerinden yararlanabilir.

GÜVENLİK

Matematik Köyünde bazı kurallar geçerlidir: Birbirinize karşı saygılı olmak gibi, topluluk olarak birbirimize karşı sorumlu olmaya devam ediyoruz ve her öğrencinin fiziksel ve zihinsel sağlığı en büyük önceliğimizdir.

Öğrenciler , 18 yaş ve üzeri olanlar da dahil olmak üzere kamp alanını, Oteli tek başlarına terk edemezler . 

Tıbbi Sorunlar: Tıbbi bir sorun veya başka bir acil durumda, derhal ebeveynleri veya velileri bilgilendiriyoruz, aynı zamanda gerektiğinde acil tıbbi müdahale yapılacaktır. Matematik Kampında güvenlikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ; Öğrencilerin güvenliğini sağlamaya büyük önem veriyoruz ve çocuğunuzu Matematik Kampına gönderirken rahat hissetmenizi sağlamak istiyoruz.

Pandemi tedbirleri için tıklayın

KAMPTA DESTEK

Öğrencilerin sağlıklı ve verimli kamp dönemi geçirmesini önemsiyoruz. Öğrencimizin, eğitiminden sorumlu olan akademik danışmanı, (sınıf öğretmeni) ve  diğeri akşam otelde yatılı olmak üzere iki danışmanı olacaktır. Danışmanlar öğrenciyle yakın günlük teması sürdürecek ve akademik ilerlemesi vb. hakkında sizi bilgilendireceklerdir.

SAĞLIK HİZMETİ

Sağlık ekibi, Matematik Kampında temel olarak sağlık hizmetleri vermektedir 

Öğrenci ve veli hasta veya yaralıysa, onları hemen hastaneye götürüyoruz veya bir ambulans çağırıyoruz.